مجموعه آرین سلیمانی

در اکثر اوقات مجموعه‌های گوناگون در این بخش حرف‌های کلیشه‌ای میزنند. اینکه ما فلانیم و قرار است دنیا را متحول کنیم! اینکه ما خوبیم و انسانیت و شرافت از سر و روی مجموعه‌مان می‌بارد! از نظر من یعنی آرین سلیمانی، گرچه این حرف‌ها زیباست؛ اما رنگ باخته‌اند. پس سعی میکنم کمی صادقانه‌تر در مورد مجموعه‌ی آرین سلیمانی برایتان بنویسم:

ما تیمی هستیم جوان، اهل مطالعه، علاقه‌مند به اندیشه، و جستجوگر در هر زمینه. هرکدام از اعضای تیم ما فعالیت مخصوص خودشان را دارند. برای مثال دُرسا و سپیده شما را برای بهترین انتخاب راهنمایی می‌کنند. محمد و نیلوفر در تولید محتوای ویدیویی دوره‌های آموزشی نقش بزرگی بازی می‌کنند. نگین سرپرستی پاسخگویی تیم پشتیبانی اینستاگرام به آدرس Support.Aryansoleimani را به عهده دارد. الهه تیم‌ها و فعالیت‌های مجموعه را مدیریت میکند. احسان و امیرحسین و بچه‌های تیمش در بخش وب‌سایت کنار ما هستند. افراد دیگری هم به شکل‌های مختلف در این مسیر درکنار ما هستند اما می‌خواهم کمی‌ نیز از خودم بگویم.

من، یعنی آرین سلیمانی عنوانی را که برای خودم انتخاب کرده‌ام این است: ''کارآفرین، نویسنده و آموزش‌دهنده''. خودم که دوستش دارم چرا که برای تک‌تک این عبارات سالها تلاش و حرکت کرده‌ام. کارآفرین هستم؛ یعنی عاشق کسب و کارم. به هر شکلش را هم در هر دورانی تجربه کرده‌ام و هم‌اکنون نیز در چند کسب و کار نقش کلیدی را بازی می‌کنم و به نوعی یا صاحبشان هستم و یا در آنها شریکم.
نویسنده هستم چون سالهاست می‌نویسم. آنهم به هر شکلش. و با افتخار آموزش دهنده هستم و آموخته‌ام که چطور باید آموزش دهم. آموخته‌ام دیگران چطور یاد میگیرند. و در نهایت سبک خودم را در آموزش‌های آنلاین دنبال می‌کنم و تا امروز ده‌ها هزار دانشجو در زمینه‌های گوناگون پرورش داده‌ام.

شاید اغراق به نظر برسد اما من آنقدری در حوزه آموزش فعال بوده‌ام که در این سالها بسیاری از افراد نام من و مجموعه آرین سلیمانی را شنیده‌اند. من بر روی آموزش‌هایم به شدت احساس مسئولیت میکنم. برای آنها بی‌نهایت وقت می‌گذارم و به آنها اعتقاد دارم. شاید بعداً برایتان در جایی در این مورد بازهم صحبت کردم.
​​​​

راه‌های ارتباطی با ما:

تلفن: ۰۲۱۲۵۹۱۷۹۶۳
اینستاگرام: Aryan.soleimani
ایمیل: info@aryansoleimani.com

تمامی فعالیت‌های مجموعه آرین سلیمانی تحت دو شرکت آرین تجارت نویدپارسیان و شرکت هشتگ آرین قشم انجام می‌گردد و دارای مجوزهای قانونی می‌باشد. همچنین این مجموعه دارای شفافیت اطلاعات با اداره مالیات می‌باشد و تمامی خدمات مجموعه شامل ۹درصد مالیات بر ارزش افزوده بوده که مستقیماً به حساب دولت واریز میگردد.

فعالیت‌های ما قانونیست؟