ایلان ماسک کیست و چطور به اینجا رسید؟

ایلان ماسک را شاید بشناسید. یعنی احتمالاً می‌شناسید. این اقا یکی از برترین کارآفرین های دنیا محسوب می شود. طرفداران و منتقدان خودش را دارد ولی خوب است بدانید که دنیای آینده، دنیای ترسناکی است و آقای ماسک ادعا کرده که می خواهد این ترس را از بین مردم دور کند.
ادامه مطلب

آیا کسب و کار پدرم را ادامه دهم؟

ادامه دادن کسب و کار پدر یا راه اندازی کسب و کار جدید، دو راهی است که ممکن است خیلی از شماها با آن مواجه شده باشید. در این مقاله به طور کامل به شما می گویم که آیا کسب و کار پدرتان را ادامه دهید یا خودتان از ابتدا کسب و کاری راه اندازی کنید.
ادامه مطلب

طوفان فکری چیست و چه کمکی به شما می‌کند؟

طوفان فکری یا بارش فکری، یکی از روش هایی است که به شما کمک می کند تا بتوانید ایده هایی خلق کنید که می توانند در همه جای زندگی تان، کمک کننده باشند. در این مقاله به طور کامل با این روش آشنا می شوید و می توانید برای هر کاری، ایده های نابی تولید کنید.
ادامه مطلب

با برند مشهور ایر بی‌ان‌بی Airbnb آشنا شوید

برند ایر بی ان بی نتیجه یک ایده احمقانه بوده که لحظه به لحظه زندگی موسسان آن، می‌تواند درسی برای شما باشد. در این مقاله، به طور کامل با برند ایر بی ان بی آشنا می‌شوید و می‌توانید متوجه شوید که چطور یک ایده ساده و احمقانه، می‌تواند روزی دنیا را فتح کند.
ادامه مطلب

صفر تا صد طراحی لوگو برای کسب و کار

طراحی لوگو، یکی از فرآیندهای اصلی برندینگ است. بدون لوگو، برندینگ در بسیاری از موارد غیرممکن می‌شود و نمی‌توانید کسب و کارتان را رشد دهید. در این مقاله، تمام نکاتی که برای طراحی لوگو حرفه ای نیاز دارید را می‌توانید بخوانید.
ادامه مطلب

قانون پارکینسون چیست و چطور می‌توانید از شر آن خلاص شوید؟

قانون پارکینسون را همه تجربه کرده‌اید. چنین قانونی، ثابت می‌کند که تاکنون چقدر از زمان‌مان را بیهوده هدر داده‌ایم. زمان‌هایی که می‌توانستیم با صرفه جویی، به کارهای دیگرمان هم برسیم. در دنیای مدیریت و کارآفرینی، قانون پارکینسون اهمیت بسیار زیادی دارد. در این مقاله به طور کامل با این قانون آشنا می‌شوید و به خوبی آموزش می‌بینید که چطور می‌توان با آن‌ها مقابله کرد؟
ادامه مطلب

لوگو چیست و چرا لوگو برای کسب و کارتان مهم است؟

اگر به کسب و کارتان اهمیت می‌دهید و به دنبال آینده خوبی برای آن هستید، باید به لوگو هم اهمیت بدهید. یکی از اصلی‌ترین شاخه‌های برندینگ در اکثر کسب و کارها، لوگو محسوب می‌شود. در این مقاله به‌طور کامل متوجه خواهید شد که لوگو چیست و چرا اصلاً باید لوگو داشت؟
ادامه مطلب

نوشته‌ها و مقالات ما را بخوانید