با برند مشهور ایر بی‌ان‌بی Airbnb آشنا شوید

برند ایر بی ان بی نتیجه یک ایده احمقانه بوده که لحظه به لحظه زندگی موسسان آن، می‌تواند درسی برای شما باشد. در این مقاله، به طور کامل با برند ایر بی ان بی آشنا می‌شوید و می‌توانید متوجه شوید که چطور یک ایده ساده و احمقانه، می‌تواند روزی دنیا را فتح کند.
ادامه مطلب

صفر تا صد طراحی لوگو برای کسب و کار

طراحی لوگو، یکی از فرآیندهای اصلی برندینگ است. بدون لوگو، برندینگ در بسیاری از موارد غیرممکن می‌شود و نمی‌توانید کسب و کارتان را رشد دهید. در این مقاله، تمام نکاتی که برای طراحی لوگو حرفه ای نیاز دارید را می‌توانید بخوانید.
ادامه مطلب

لوگو چیست و چرا لوگو برای کسب و کارتان مهم است؟

اگر به کسب و کارتان اهمیت می‌دهید و به دنبال آینده خوبی برای آن هستید، باید به لوگو هم اهمیت بدهید. یکی از اصلی‌ترین شاخه‌های برندینگ در اکثر کسب و کارها، لوگو محسوب می‌شود. در این مقاله به‌طور کامل متوجه خواهید شد که لوگو چیست و چرا اصلاً باید لوگو داشت؟
ادامه مطلب

هاست یا سرور، کدام برای سایت شما مناسب است؟

وقتی می‌خواهید سایتی برای کسب و کارتان راه اندازی کنید، علاوه بر خرید دامنه، باید به فکر خرید هاست یا سرور هم باشید. شما بدون داشتن یک هاست، نمی‌توانید سایتتان را راه اندازی کنید. بنابراین هاست و سرور، یک آیتم ضروری برای راه اندازی سایت محسوب می‌شوند. امّا انواع مختلفی از هاست و سرور وجود دارد و از طرفی، بسیاری حتّی در بین دوراهی خرید هاست یا سرور مانده‌اند. در این مقاله به طور کامل به شما خواهم گفت که بهتر است کدام یک را بخرید و اصلاً چه تفاوتی با یکدیگر دارند. علاوه بر این، با انواع مختلف هر کدام آشنا می‌شوید و می‌توانید بهتر برای آنکه سایت خوبی داشته باشید، تصمیم بگیرید.
ادامه مطلب

مثل آب خوردن دامنه سایت تان را انتخاب کنید!

دامنه سایت، یکی از اصلی‌ترین مواردی است که باید برای آنلاین سازی کسب و کارتان و داشتن یک سایت، از آن آگاهی کافی داشته باشید. در این مقاله با دامنه سایت به طور کامل آشنا خواهید شد و می‌توانید یک دامنه عالی برای کسب و کارتان انتخاب کنید. برای انتخاب دامنه ممکن است با چالش‌های بسیار زیادی روبه‌رو شوید. ممکن است فکر کنید دامنه و انتخاب آن، بسیار مسئله فنی است امّا نگران نباشید. دامنه سایت و هر آنچه باید درباره آن بدانید را به طور بسیار شفاف و راحتی برای شما توضیح می‌دهم.
ادامه مطلب

وب سایت یا سوشال مدیا؛ کدام یک برای بیزینس تان مناسب است؟

یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که برندهای کوچک و بزرگ، درگیر آن هستند، آنلاین سازی کسب و کار است. امّا برندهایی هم هستند که در فضای آنلاین حضور دارند و دقیقاً نمی‌دانند اگر سایت دارند درست است که در سوشال مدیا هم فعال باشند یا بالعکس!
ادامه مطلب

تفاوت بین حضورِ آنلاین و فروشِ آنلاین

همینطور که در فروشگاه خود نشسته اید، به این فکر می کنید که چرا فروش تان پایین آمده و آنطور که می خواهید و تلاش می کنید، نتیجه نمی گیرید. احتمالاً هم اگر با دیگر فروشندگان مشغول صحبت شوید، می گویید که فلان شخص حسابی کسب و کارش رونق دارد و چندین برابر شما فروش دارد.
ادامه مطلب

نوشته‌ها و مقالات ما را بخوانید