آیا کسب و کار پدرم را ادامه دهم؟

ادامه دادن کسب و کار پدر یا راه اندازی کسب و کار جدید، دو راهی است که ممکن است خیلی از شماها با آن مواجه شده باشید. در این مقاله به طور کامل به شما می گویم که آیا کسب و کار پدرتان را ادامه دهید یا خودتان از ابتدا کسب و کاری راه اندازی کنید.
ادامه مطلب

با برند مشهور ایر بی‌ان‌بی Airbnb آشنا شوید

برند ایر بی ان بی نتیجه یک ایده احمقانه بوده که لحظه به لحظه زندگی موسسان آن، می‌تواند درسی برای شما باشد. در این مقاله، به طور کامل با برند ایر بی ان بی آشنا می‌شوید و می‌توانید متوجه شوید که چطور یک ایده ساده و احمقانه، می‌تواند روزی دنیا را فتح کند.
ادامه مطلب

صفر تا صد طراحی لوگو برای کسب و کار

طراحی لوگو، یکی از فرآیندهای اصلی برندینگ است. بدون لوگو، برندینگ در بسیاری از موارد غیرممکن می‌شود و نمی‌توانید کسب و کارتان را رشد دهید. در این مقاله، تمام نکاتی که برای طراحی لوگو حرفه ای نیاز دارید را می‌توانید بخوانید.
ادامه مطلب

لوگو چیست و چرا لوگو برای کسب و کارتان مهم است؟

اگر به کسب و کارتان اهمیت می‌دهید و به دنبال آینده خوبی برای آن هستید، باید به لوگو هم اهمیت بدهید. یکی از اصلی‌ترین شاخه‌های برندینگ در اکثر کسب و کارها، لوگو محسوب می‌شود. در این مقاله به‌طور کامل متوجه خواهید شد که لوگو چیست و چرا اصلاً باید لوگو داشت؟
ادامه مطلب

هوم آفیس چیست و چطور می تواند به شما کمک کند؟

وقتی می‌خواهید یک کسب و کار شروع کنید، مدام با خودتان کلنجار می‌روید که چطور باید این همه هزینه بدهم و اصلاً نمی‌توانم بدون سرمایه کم، کاری دست و پا کنم. یکی از اصلی‌ترین هزینه‌هایی که ممکن است همان ابتدا به ذهنتان رسیده باشد، رهن و اجاره دفتر کار است. احتمالاً با خودتان گفته‌اید که همان اول که مشتری نداریم و خبری هم از درآمد نیست! پس چطور هزینه کارمندان و رهن و اجاره را بدهم؟ بیخیال؛ کسب و کار راه انداختن برای ما نیست!
ادامه مطلب

نوشته‌ها و مقالات ما را بخوانید