ایلان ماسک کیست و چطور به اینجا رسید؟

ایلان ماسک را شاید بشناسید. یعنی احتمالاً می‌شناسید. این اقا یکی از برترین کارآفرین های دنیا محسوب می شود. طرفداران و منتقدان خودش را دارد ولی خوب است بدانید که دنیای آینده، دنیای ترسناکی است و آقای ماسک ادعا کرده که می خواهد این ترس را از بین مردم دور کند.
ادامه مطلب

آیا کسب و کار پدرم را ادامه دهم؟

ادامه دادن کسب و کار پدر یا راه اندازی کسب و کار جدید، دو راهی است که ممکن است خیلی از شماها با آن مواجه شده باشید. در این مقاله به طور کامل به شما می گویم که آیا کسب و کار پدرتان را ادامه دهید یا خودتان از ابتدا کسب و کاری راه اندازی کنید.
ادامه مطلب

طوفان فکری چیست و چه کمکی به شما می‌کند؟

طوفان فکری یا بارش فکری، یکی از روش هایی است که به شما کمک می کند تا بتوانید ایده هایی خلق کنید که می توانند در همه جای زندگی تان، کمک کننده باشند. در این مقاله به طور کامل با این روش آشنا می شوید و می توانید برای هر کاری، ایده های نابی تولید کنید.
ادامه مطلب

قانون پارکینسون چیست و چطور می‌توانید از شر آن خلاص شوید؟

قانون پارکینسون را همه تجربه کرده‌اید. چنین قانونی، ثابت می‌کند که تاکنون چقدر از زمان‌مان را بیهوده هدر داده‌ایم. زمان‌هایی که می‌توانستیم با صرفه جویی، به کارهای دیگرمان هم برسیم. در دنیای مدیریت و کارآفرینی، قانون پارکینسون اهمیت بسیار زیادی دارد. در این مقاله به طور کامل با این قانون آشنا می‌شوید و به خوبی آموزش می‌بینید که چطور می‌توان با آن‌ها مقابله کرد؟
ادامه مطلب

آیا قانون جذب وجود دارد؟

در این مطلب با ۱۴ دلیل علمی روبرو می‌شوید که تکلیف شما را برای همیشه با قانون جذب روشن می‌کنند. اگر به دنبال حقیقت هستید وقت آن است تا شروع به مطالعه کنید
ادامه مطلب

نوشته‌ها و مقالات ما را بخوانید