ایلان ماسک کیست و چطور به اینجا رسید؟

ایلان ماسک را شاید بشناسید. یعنی احتمالاً می‌شناسید. این اقا یکی از برترین کارآفرین های دنیا محسوب می شود. طرفداران و منتقدان خودش را دارد ولی خوب است بدانید که دنیای آینده، دنیای ترسناکی است و آقای ماسک ادعا کرده که می خواهد این ترس را از بین مردم دور کند.
ادامه مطلب

آیا کسب و کار پدرم را ادامه دهم؟

ادامه دادن کسب و کار پدر یا راه اندازی کسب و کار جدید، دو راهی است که ممکن است خیلی از شماها با آن مواجه شده باشید. در این مقاله به طور کامل به شما می گویم که آیا کسب و کار پدرتان را ادامه دهید یا خودتان از ابتدا کسب و کاری راه اندازی کنید.
ادامه مطلب

با برند مشهور ایر بی‌ان‌بی Airbnb آشنا شوید

برند ایر بی ان بی نتیجه یک ایده احمقانه بوده که لحظه به لحظه زندگی موسسان آن، می‌تواند درسی برای شما باشد. در این مقاله، به طور کامل با برند ایر بی ان بی آشنا می‌شوید و می‌توانید متوجه شوید که چطور یک ایده ساده و احمقانه، می‌تواند روزی دنیا را فتح کند.
ادامه مطلب

مراحل کارآفرینی را می‌شناسید؟

قطعا برداشتن اولین قدم به‌ سمت کارآفرینی کار ساده‌ای نیست! اما وقتی چشم‌اندازی از آنچه روبروی شما خواهد بود داشته باشید، حداقل خیالتان راحت است که می‌دانید با چه چیزی سر و کار دارید. در این مطلب قصد دارم درمورد چند قدم از گام‌های کارآفرینی که در ابتدای مسیر باید برداشته شوند برایتان بگویم.   ۵ گام کارآفرینی که باید با آنها آشنا شوید مهارت‌های خودتان را ارزیابی کنید بهتر است در همین …
ادامه مطلب

نوشته‌ها و مقالات ما را بخوانید