با برند مشهور ایر بی‌ان‌بی Airbnb آشنا شوید

برند ایر بی ان بی نتیجه یک ایده احمقانه بوده که لحظه به لحظه زندگی موسسان آن، می‌تواند درسی برای شما باشد. در این مقاله، به طور کامل با برند ایر بی ان بی آشنا می‌شوید و می‌توانید متوجه شوید که چطور یک ایده ساده و احمقانه، می‌تواند روزی دنیا را فتح کند.
ادامه مطلب

صفر تا صد طراحی لوگو برای کسب و کار

طراحی لوگو، یکی از فرآیندهای اصلی برندینگ است. بدون لوگو، برندینگ در بسیاری از موارد غیرممکن می‌شود و نمی‌توانید کسب و کارتان را رشد دهید. در این مقاله، تمام نکاتی که برای طراحی لوگو حرفه ای نیاز دارید را می‌توانید بخوانید.
ادامه مطلب

لوگو چیست و چرا لوگو برای کسب و کارتان مهم است؟

اگر به کسب و کارتان اهمیت می‌دهید و به دنبال آینده خوبی برای آن هستید، باید به لوگو هم اهمیت بدهید. یکی از اصلی‌ترین شاخه‌های برندینگ در اکثر کسب و کارها، لوگو محسوب می‌شود. در این مقاله به‌طور کامل متوجه خواهید شد که لوگو چیست و چرا اصلاً باید لوگو داشت؟
ادامه مطلب

تصورّات واقعی از برند

وقتی می‌خواهید یک کالایی را بخرید یا برای هر کاری، نیاز به خدمات دارید، اگر از نظر قیمت و کیفیت دو شرکت باهم برابر باشند، به سراغ کدام یک می‌روید؟ شرکتی که برند مطرحی در ذهن شما ایجاد کرده است یا کسب و کار دیگر؟
ادامه مطلب

برند چیست؟

برند همان هویتی یکپارچه‌ای است که کمپانی‌ها با المان‌های مختلف آن را در ذهن می‌سازند. به معنای بهتر، مشتری می‌داند که با کی طرف است! حتی گاهی مشتریان با المان‌های یک برند آن را می‌شناسند و بازاریابی دهان به دهان را انجام می‌دهند. برند مثل یک خوره به جان ذهن دیگران می افتد؛ این دیگران می‌تواند افراد متفاوتی باشند. مثلاً کارمندان، سرمایه گذاران، رسانه‌ها و مشتریان. بنابراین یک برند، درگیری ذهنی است برای دیگر افراد به ویژه مشتریان. برندها همیشه و همه جا، احساس می‌شوند. برند شما، الماس کسب و کار شما است شاید هیچ چیزی به اندازه برند، برای کسب و کار با ارزش نباشد. همانطور که در مقاله برند چی نیست می‌خوانید، نمی‌توان گفت برند می‌توان با دو یا سه المان ساخته شود. مثلاً برند اپل را تصوّر کنید. در تمام نقاط جهان، برند اپل طرفداران بسیار زیادی …
ادامه مطلب

نوشته‌ها و مقالات ما را بخوانید