در وبسایت آرین سلیمانی تمامی محصولات و خدمات و آموزش‌هایی که در صفحات آنها بنر بازگشت وجه وجود دارد، دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصدی تا پایان گذراندن بخش مشخص شده در پنل کاربری در کمتر از ۹۰ روز می‌باشند و شما اگر محصولات و آموزش‌های ما را را خریداری کرده و یا در آنها شرکت کرده باشید و احساس کنید که از محصول و خدمات به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید با ارتباط با ما تمام وجه پرداختی خود را به حسابتان بازگردانید. همچنین دلایل شما تا زمان مشخص شده مورد احترام مجموعه بوده و شرط بخصوصی ندارد (عدم رضایت از آموزش‌ها، پشیمانی، و...).
 
از آنجایی که این کار باعث تعجب بسیاری شده و برخی امکان آن را منتفی می‌دانستند، لازم می‌دانیم در این مورد توضیحاتی بنویسم:
 
چرا محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟
به صورت استاندارد در وب‌سایت‌های بین‌المللی، در اکثر اوقات مهلتی معین برای آزمودن خدمات در دسترس مشتریان قرار میگیرد که باعث آرامش خاطر مخاطبین خواهد شد. برای مجموعه ما الگو گرفتن از رفتارهای استاندارد دنیای امروزی یک ضرورت است و در نتیجه خدمات بازگشت ۱۰۰ درصد وجه به مجموعه آرین سلیمانی افزوده شد. شما می‌توانید با خیالی آسوده در دوره‌های ما شرکت کرده و یا از وب‌سایت محصولات گوناگونی را خریداری کنید.
 
  
تعهدات ما و روال بازگشت ۱۰۰ درصدی وجه
در پنل کاربری شما که بعد از ثبت‌نام دوره‌ها در دسترس شما قرار خواهد گرفت، بخشی از دوره مشخص شده که تا زمانی که تنها تا آن بخش از دوره را شرکت کرده باشید، ظرف مدت ۹۰ روز امکان درخواست بازگشت ۱۰۰ درصدی وجه را داشته باشید

توجه کنید که این بخش در پنل به خوبی در معرض دید شما قرار گرفته و می‌توانید به سادگی از دوره انصراف دهید.

محصولات و دوره‌های ما جهت اثربخشی بالا، به صورتی اختصاصی طراحی آموزشی شده و دارای اثربخشی بسیار بالایی هستند. مشروط بر اینکه تمرین‌های ارائه شده در آن را به درستی و به صورت منظم انجام دهید. به هرحال شما در صورت احساس عدم اثربخشی دوره برای شما می‌توانید تا قبل از عبور از بخش مشخص شده در پنل کاربری، تا ۹۰ روز درخواست استرداد وجه دهید.
 
ما تعهد می‌کنیم که محصولات و دوره‌های مشخص شده در وب‌سایت، گارانتی ۹۰ روزه بازگشت وجه دارند. همچنین ۹۰ روز شما، از تاریخ شروع دوره محاسبه خواهد شد.
 

پرسش‌های متداول شما:
 
آیا استرداد وجه به ضرر مجموعه نیست؟
با توجه به نرخ درخواست بازگشت وجه بسیار پایین، مجموعه این درآمد از دست رفته را جزئی از تعهدات خود دانشته و نگاهی مالی به این موضوع نخواهد داشت.
 
آیا شرکت کنندگان از این قابلیت سواستفاده نمی‌کنند؟
شرکت کنندگان در دوره، در بخش‌های ابتدایی دوره فرصت دارند تا تصمیم نهایی خود را بگیرند. لذا تا تصمیم نهایی دسترسی به تمام دوره نداشته و عملاً امکان سواستفاده وجود ندارد. 

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟
کافی است از طریق پنل کاربری خود از بخش پشتیبانی با ما در ارتباط باشید و به سادگی درخواست خود را ارسال کنید. وجه شما در کمتر از ۳ روز کاری واریز خواهد شد.

روال بازگشت وجه 

دوره جامع کسب و کار
۰۲۱ - ۲۵۹۱۷۹۶۳
سرفصل‌ها