قوانین و مقررات سایت و دوره‌های آموزشی

تعهدات کاربر
۱- انجام تعهدات مالی شما با توجه به امکان استفاده از پرداخت اقساطی شهریه الزامی است.

۲- کسانی که به صورت اقساطی از محصولات و خدمات استفاده می کنند متعهد می شوند ظرف ۳ روز قبل از شروع دوره نسبت به تکمیل مدارک خود و تحویل چک یا سفته اقدام کرده باشند و این موارد را به آموزشگاه تحویل دهند.

۳- شهریه پرداخت شده فقط برای داوطلب ثبت نام می باشد و قابل انتقال به فرد دیگری نیست. همچنین ثبت نام شما به منزله حضور شما تا انتهای دوره می باشد. چنانچه در هر جلسه از دوره تصمیم به انصراف از ادامه دوره داشته باشید موظف به پرداخت کل شهریه تا پایان دوره هستید. زیرا با ثبت نام شما، یک فضا مختص شما در کلاس در نظر گرفته شده است و با انصراف شما این فضا از دست رفته محسوب می گردد.

۵- شما با دسترسی به پنل آموزشی مسئولیت محافظت از پنل کاربری و اطلاعات شخصی خودتان را خواهید داشت.

۶- فیلم‌های آموزشی قابل دانلود نمی‌باشند و باید به صورت آنلاین و با اتصال به اینترنت آنها را مشاهده کند و با علم به این موضوع اقدام به خرید محصولات می کند.

۷- ورود کاربران به وب‏‌سایت آرین سلیمانی و وب‌سایت‌های وابسته (مثل پنل آموزشی) هنگام استفاده از پروفایل شخصی، پروموشن‌ها، ویدئوهای رسانه تصویری و سایر خدمات ارائه شده توسط وب‌سایت آرین سلیمانی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین خانه سرمایه از سوی کاربر است.

قوانین عمومی
کلیه اصول و رویه‏‌های این وب‌سایت و شرکت آرین تجارت نوید پارسیان (صاحب امتیاز حقوقی مجموعه) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های خانه سرمایه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مجموعه آرین سلیمانی اقدام کند.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات ما استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به مجموعه ایمیل ارسال می‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و درصورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که مجموعه آرین سلیمانی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد مجموعه برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

توجه داشته باشید ایمیل info@aryansoleimani.com که مجموعه از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود ایمیل ارسال می‌کند تنها ایمیل معتبر مجموعه می‌باشد. بنابراین ارسال هرگونه ایمیل تحت عنوان مجموعه آرین سلیمانی با هر ایمیل دیگری تخلف و سوء استفاده از مجموعه است و در صورت دریافت چنین ایمیلی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ما اطلاع دهید. 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
مجموعه آرین سلیمانی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. مجموعه آرین سلیمانی متعد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مجموعه آرین سلیمانی شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مجموعه آرین سلیمانی مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و قابل کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مجموعه آرین سلیمانی جزئی از اموال این مجموعه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مجموعه آرین سلیمانی می‌باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مجموعه را محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط مجموعه آرین سلیمانی و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار مجموعه است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت آرین سلیمانی و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نمی‌باشند و کلیه این حقوق به صراحت برای مجموعه آرین سلیمانی محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات مجموعه، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا چهار شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. وب‌سایت آرین سلیمانی به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. مجموعه همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که ظرفیت آموزش‌ها و یا موجودی محصولی در سایت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای مجموعه آرین سلیمانی محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا، عدم ظرفیت کلاس‌ها و یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

مجموعه آرین سلیمانی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای مجموعه آرین سلیمانی محفوظ است.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالا یا خدمات موجود در سایت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای مجموعه آرین سلیمانی محفوظ است. مجموعه آرین سلیمانی در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نداشته باشد.

کاربران باید هنگام سفارش کالا یا خدمات مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مجموعه آرین سلیمانی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور حقوقی برای آنها صادر شود، قبل از ثبت سفارش خود، باید با مجموعه تماس گرفته یا ایمیل ارسال کنند و با اعلام مشخصات شخص حقوقی موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.
همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

قوه قهریه
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه آرین سلیمانی هیچ گونه مسئولیتی ندارد. همچنین مجموعه خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند.

نمایندگی
مجموعه آرین سلیمانی، هیچ‌گونه نمایندگی و شعبه‌ای ندارد و تنها آدرس وب‌سایت و آدرس درج شده در وب‌سایت متعلق به این مجموعه است. در صورت فروش محصولات این مجموعه توسط اشخاص یا مجموعه‌های دیگر زیر نظر ما نبوده، خلاق قوانین بوده و مسئولیتی در مورد وجوه پرداختی شما به اینگونه افراد سودجو وجود ندارد.